Lise Öğrencilerimiz Değişim Programı İle Hollanda’da ⋅ Modafen

Lise Öğrencilerimiz Değişim Programı İle Hollanda’da

Lise öğrencilerimiz değişim projesi kapsamında Hollanda’nın Rotterdam kentinin yolunu tuttular. Bir hafta sürecek programa, 21 öğrencimiz ile birlikte İngilizce öğretmenlerimiz Hande Yılga ve Kurtuluş Akyüz katılıyor.

Öğrencilerimiz, değişim programı ile Avrupalı gençlerle birlikte pek çok kültürel ve sosyal etkinlikte bulunacak, onlarla birlikte konaklayacak ve yeni dostluklar pekiştirecekler. Sonrasında ise aynı misafirperverliği öğrencilerimiz sergileyecek ve 6-12 Nisan tarihleri arasında Hollandalı arkadaşlarını İstanbul’da ağırlayacaklar.

17 Mart 2014 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not