Kulaçlar Modafen İçin Atılıyor

Modafen olarak öğrencilerimizi spor ve sanat dallarına teşvik etmek konusunda yapmış olduğumuz yönlendirmelerin meyvelerini almaya devam ediyoruz.

17-18 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Okul Sporları Minikler Kategorisi Yüzme İl Birinciliği Yarışları’nda kulaç atan 39 ilkokul öğrencimiz bayan ve erkeklerde 182 okul içerisinden takım halinde İstanbul üçüncüsü olarak 2 kupa birden kazandılar.

Modafen Yüzme Kulübü’nün yüzme okulunu tamamlayıp çalışmalarını alt yapıda sürdüren öğrencilerimiz; takım başarılarının yanında ferdi başarılar da kazandılar.

İki sene önce yüzmeyi Modafen’de öğrenen Can Oğuz, 50 metre serbest yarışında kendisinden bir yaş büyükleriyle yarışarak 170 rakibi içerisinden İstanbul üçüncüsü olarak bronz madalya kazandı.Aynı yarışlarda 100 metre serbestte de yine İstanbul üçüncüsü olan Can, toplamda iki madalyanın sahibi oldu.

Öğrencilerimizden Ela Özkan, sene ortasında Modafen yüzme okulundan alt yapımıza seçilip, çalışmalarının karşılığını kısa sürede almaya başladı ve 100 metre serbest yarışında bronz madalyanın sahibi oldu.

Diğer bir ferdi başarı da öğrencimiz Zeynep Şıpka’dan geldi. Zeynep, zorlu 50 metre kelebek yarışında bronz madalyanın sahibi oldu.

4×50 metre serbest bayan bayrak takımımız ise müthiş performansıyla bronz madalyanın sahibi oldu.Bayrak takımımızı oluşturan Alara Garipağaoğlu, Ela Özkan, Zeynep Şıpka ve Zeynep Kesim takım halinde yarışmanın en güzel örneğini sergilediler.

20 Mayıs 2016 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not