Küçük Yüzücülerimiz, Şampiyonlarımız ile Birlikte ⋅ Modafen

Küçük Yüzücülerimiz, Şampiyonlarımız ile Birlikte

Milli takımımızın rekortmen yüzücüleri Ekin Demirbaş ve Efe Başar, 27 Ocak Pazartesi günü küçük, yıldız ve gençler kategorilerindeki yarışmacı yüzücülerimizin antrenmanına katıldılar. Ekin ve Efe’yle kulaç atan yüzücüler, bayrak yarışı sırasında ağabeylerinden öğrendikleri yeni taktik ve teknikleri uyguladılar. Antrenman ve yarışın sonrasında yenen yemekte, Ekin ve Efe antrenman ve yarışmalardaki tecrübelerini yüzücülerimiz ile paylaştılar. Yemeğin ardından konferans salonunda gerçekleştirilen soru ve cevap kısmında verimli ve neşeli dakikalar yaşandı.

Bu güzel organizasyon için liseli yüzücülerimiz Ekin Demirbaş ve Efe Başar’a teşekkür ederiz.

28 Ocak 2020 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not