Kardeş Okullarımızın Yüzleri Gülüyor ⋅ Modafen

Kardeş Okullarımızın Yüzleri Gülüyor

Modafen ailesi olarak sosyal duyarlılığımızı göstermek ve kardeş okullarımızdaki kardeş öğrencilerimizin yüzlerini güldürmek adına düzenlediğimiz “Modafen Yardım Kampanyası” amacına ulaştı. Ailemizce büyük destek bulan kampanyamızda koliler dolusu yardım malzemesi toplandı ve kardeş öğrencilerimize ulaştırıldı.

Şanlıurfa Suruç 100. Yıl İlkokulu ve Birecik Zübeyde Hanım Anaokulu ve Yunus Emre Ortaokuluna gönderilen yardım kolileri öğretmenler tarafından teslim alındı. Eşyalar tasnif edildikten sonra ihtiyaç sahibi kardeş öğrencilerimize ve velilerine tek tek dağıtıldı.

Kardeş okullarımız da “Modafen Yardım Kampanyası” dolayısıyla okulumuza mektup göndererek Modafen ailesine teşekkürlerini ilettiler:

Kardeş okul kapsamında göndermiş olduğunuz kitap, kalem, oyuncak, giysi, ayakkabı ve diğer malzemeler için ve ayrıca çocuklarımızın yüzünde tebessüme vesile olduğunuz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Modafen ailesine kucak dolusu sevgilerimizle…

Şanlıurfa Suruç 100. Yıl İlkokulu

Merhabalar,

Öncelikle tüm Modafen ailesine, ayrıca gayretleri ve samimiyetleri adına Fransızca öğretmeni Zeliha Süt, velileriniz Çiğdem Çifteoğlu ve Binnur Özgür’e teşekkür ederiz. Kolileri teslim aldık ve tek tek açtık. Öğretmenlerimle sınıf mevcutlarına göre dağılımını yaptık. Oyuncaklar da sınıflara eşit şekilde paylaştırıldı. Ayrıca gönderdiğiniz kitapları da Yunus Emre İlkokulu ve Ortaokulu ile paylaştık. Öğrencilerimiz ve personelimiz adına kucak dolusu sevgi ve saygılarımızla…

Şanlıurfa Birecik Zübeyde Hanım Anaokulu

3 Aralık 2013 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not