Karatecilerimiz Yeni Kuşaklarını Aldı

Karate aktivitesinde yer alan öğrencilerimiz, yeni kuşaklarını spor salonumuzda yapılan törenle aldılar.

Beyaz, sarı, kırmızı, yeşil, mavi, kahverengi ve siyah sıralaması ile giden kuşak renkleri, Türkiye Karate Federasyonu tarafından her dört ayda bir yapılan sınavlarla belirleniyor. Sınavlar sonucunda başarılı olanlar bir üst kademedeki kuşağı takmaya hak kazanıyor.

Türkiye Karate Federasyonu’nun geçen hafta okulumuzda gerçekleştirdiği sınavlara, karate aktivitesinde yer alan 85 öğrencimiz katıldı. Öğrencilerimiz kuşak renklerine göre kendilerinden istenen “kata”ları ve temel teknik uygulamaları başarı ile gerçekleştirdiler. Böylece beyaz kuşakta bulunan 54 öğrencimiz sarı kuşak, sarı kuşakta yer alan 20 öğrencimiz kırmızı kuşak ve kırmızı kuşakta yer alan 11 öğrencimiz de yeşil kuşak almaya hak kazandılar.

Spor salonumuzda velilerimizin ve öğretmenlerimizin katılımı ile düzenlenen törende, öğrencilerimize yeni kuşakları teker teker takdim edildi. Yeni kuşaklarına kavuşan öğrencilerimiz, karatede bir üst kademeye geçmenin mutluluğunu birbirleri ile paylaştılar.

Modafen ailesi olarak, genç karatecilerimizi tebrik ediyor ve siyah kuşağa uzanan yolculuklarında başarılar diliyoruz.

28 Mart 2013 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not