Kapanış “The Crazy Arts of Modafen” ile Yapıldı ⋅ Modafen

Kapanış “The Crazy Arts of Modafen” ile Yapıldı

2012-2013 eğitim-öğretim yılının kapanışı “The Crazy Arts of Modafen” gösterisi ile yapıldı. Dans Kulübü, Müzik Kulübü, Tiyatro Kulübü ve Jimnastik Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği gösterilerde pek çok öğrencimiz yer aldı. Öğrencilerimiz bir yıl boyunca yer aldıkları sosyal aktivitelerdeki kazanımlarını bu gösteriler ile Modafen ailesiyle buluşturma fırsatı yakaladı.

“The Crazy Arts of Modafen” gösterisi izleyenlere geniş bir yelpaze sundu. 2 saat süren gösterilerde; Hint dansları, eğlenceli skeçler, ritmik jimnastik, çok sesli koro, Şarlo tiplemesi, hiphop show ve kuklaların dansı gibi pek çok performans yer aldı. Bazı gösterilerde Dans Öğretmenimiz Tarhan Eroğlu, Drama Öğretmenimiz Mert Yılmaz, Müzik Öğretmenimiz Ezgi Türdü ve Jimnastik Öğretmenimiz Gülcan Pastırmacı’nın öğrencilerimizle birlikte performans sergilemesi, izleyenlere, aile ve takım çalışmasının en güzel örneklerini sundu.

Öğrencilerimizin görsel bir şölen sunduğu gece, “Charlie’s Dream” dans performansı ile son buldu. Böylece, gösteride yer alan öğretmen ve öğrencilerimiz el ele sahneye gelerek verdikleri selam ve velilerimizin alkışlarıyla kültür-sanat dolu uzun bir seneye veda edildi.

18 Haziran 2013 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not