İngiltere Yaz Okulu

Yaz tatilini yeni ülke, yeni arkadaşlıklar ve yeni kültürler keşfederek değerlendirmek isteyen öğrencilerimizin tercihi yine Modafen Yaz Okulu programları oldu.

4 – 17 Temmuz tarihleri arasında İngiltere’nin başkenti Londra’nın Greenwich bölgesinde bulunan University of Greenwich’de İngilizce eğitimi görerek sertifika almaya hak kazanan öğrenciler, öte yandan Dünya’nın en gözde başkentlerinden birini de bol bol gezme imkânı buldular. Her gün düzenlenen çeşitli aktiviteler ile yerlerinde hiç durmayan Modafenliler, Londra’nın en eğlenceli duraklarından Chessington World of Adventures eğlence parkında geçirdikleri zamanı “büyüleyici” olarak tanımladılar. Londra’ya kadar gelmişken meşhur Gunners namıdiğer Arsenal futbol takımının stadyumu Emirates Arena, Harry Potter filminin çekimlerinin yapıldığı Watford, İngiltere’nin sembollerinden biri London Eye, meşhur alışveriş caddesi Oxford Street, Piccadilly Meydanı, Westfield ve dünyaca ünlü balmumu müzesi Madame Tussauds gezildi.

Yeni arkadaşları ve çeşitli mağazaların çalışanları ile iletişim kurmakta hiçbir çekince ve zorluk yaşamayan öğrencilerimiz, aldıkları sertifikaları ne denli hak ettiklerini de ispatlamış oldular. Aileleri ve arkadaşları için aldıkları hediyelik eşyaları ve güzel anıları ile evlerine dönen öğrenciler, Modafen ismini en güzel şekilde temsil ettiler.

19 Ekim 2016 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not