İngilizce Dublaj Yarışmasında Türkiye Birincisiyiz ⋅ Modafen

İngilizce Dublaj Yarışmasında Türkiye Birincisiyiz

Okulumuzda her sene düzenlenen “6. Sınıflar İngilizce Dublaj Yarışması” bu sene de öğrencilerimiz tarafından büyük ilgi ve heyecanla karşılandı. Yarışmada 1. olan “Fluffy Unicorns” takımı, Türkiye genelinde yapılan İngilizce Dublaj Yarışmasına katılarak Modafen’i temsil etti ve birincilik ödülüne layık görüldü.

14 Ocak Cumartesi günü Türkiye genelinde düzenlenen yarışmaya Modafen’i temsil eden Fluffy Unicorns takımı haricinde Türkiye’nin 13 prestijli okulu da katıldı. Yarışmanın kurallarına göre her okul öncelikle, hazırlamış olduğu filmin dublaj performansını sergiledi. Daha sonra her gruba farklı filmler izletilerek, öğrencilerden izletilen filmler için dublaj yapmaları istendi. Yarışmada fark yaratan Modafen öğrencileri İngilizce aksanları, yaratıcılıkları, etkileyici ses efektleri ve dublaj becerileri ile jüriyi ve tüm izleyenleri adeta büyüledi. Geçtiğimiz yıllarda Türkiye birincisi olarak büyük başarı elde eden Modafen öğrencileri yine birincilikten vazgeçmedi ve tüm rakiplerini geride bırakarak birinciliğini ilan etti.

Öğrencilerimiz takım çalışması bilincini yansıtarak ve İngilizce konuşma becerilerini kullanarak üstün bir performans sergiledi. Aynı zamanda özgüvenleri ve espirili tavırlarıyla en çok alkış toplayan takım oldu. Dublaj için en önemli şeylerden biri olan “doğru zamanlama” becerileri ise hayranlık uyandırdı.

Öğrencilerimize, sergilemiş oldukları müthiş performansın sonucu kazandıkları ödüller jüri üyesi yönetmen Murat Şenol ve dublaj sanatçısı Kerem Kobanbay’dan aldı. Takım olarak Modafen’i temsil eden öğrencilerimiz Dünya Tangün, Sena Kuday, Maya Tükel ve Erin Tükel’i gönülden tebrik ediyor; başarılarının devamını diliyoruz.

18 Ocak 2017 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not