İlkokul Öğrencilerimizin Mezuniyet Heyecanı ⋅ Modafen

İlkokul Öğrencilerimizin Mezuniyet Heyecanı

Modafen ailesi, bu yıl ilk kez 4. sınıf öğrencilerini mezun etmenin mutluluğunu yaşadı. Eğitim sisteminin değişmesi ile birlikte ilkokulumuzdan 42 öğrencimiz mezun olarak ortaokulumuza geçiş yaptılar.

İlkokul Mezuniyet Töreni, öğrencilerimizin geçit töreni ile başladı. Günün baş aktörleri cübbeleri, kepleri ve ellerinde gülleri ile sahneye gelmeye başladılar. Bu güzel töreni Modafen ailesine Beden Eğitimi Öğretmenimiz Zeynep Coşkuner takdim etti.

Bir dakikalık saygı duruşunun ardından coşku ile İstiklal Marşımız okundu. Sonrasında mezuniyet konuşmalarına geçildi. Okul Müdürümüz Mehmet Durak, Akademik Koordinatörümüz Elif Nalbantoğlu, Sınıf Öğretmenlerimiz Nalan Güven, Yener Demirağ ve Yüksel Gemici bu güzel günün anlamını özetleyen konuşmalar yaptılar.

Anlamlı konuşmaların ardından diploma törenine geçildi. Sırası ile kürsüye gelen öğrencilerimiz, ellerindeki gülleri öğretmenlerine verdiler ve öğretmenlerinin elinden de diplomalarını almanın mutluluğunu yaşadılar.

Sıra törenin sabırsızlıkla beklenen kep atma anına gelmişti. Hep birlikte ondan geriye sayıldı ve konfetiler eşliğinde tüm kepler havaya fırlatıldı. Mezun olmanın mutluluğunu aileleri, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla paylaşan öğrencilerimiz, bu görkemli töreni bahçemizde gerçekleştirilen Mezuniyet Kokteyli ile sonlandırdılar.

10 Haziran 2014 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not