İlk Ders Zili Çaldı ⋅ Modafen

İlk Ders Zili Çaldı

2013-2014 eğitim-öğretim döneminin ilk ders zili bu sabah itibari ile Modafen koridorlarında yankılandı. Okulun ilk günü Modafen ailesini bir araya getirdi. Yaz tatili boyunca ayrı kalan öğrenci, öğretmen ve velilerimizin özlemlerini de bu vesile ile dindirmiş oldular.

Her eğitim-öğretim dönemi yeni bir başlangıç olmuştur. Modafen ailesi için de yeni başlangıçlar her zaman en değerli en özel anlar olmuştur. Ailemize yeni katılan öğrenci, öğretmen ve velilerimiz; daha ilk günden birbirleriyle kaynaşarak bu büyük ailenin değerli birer parçası oldular. Bu yeni başlangıç ile yeni arkadaşlıkların, yeni ufukların ve yeni bir dünyanın penceresi de her zamankinden daha fazla aralandı.

Yeni dönemin ilk buluşması bahçemizde yapılan açılış töreni ile başladı. Saygı duruşu ve coşku ile söylenen İstiklal Marşı’nın ardından Okul Müdürümüz Mehmet Durak, Türkçe Bölüm Başkanımız Sema Şavkan Esen, sınıf öğretmenimiz Nalan Güven ve lise öğrencimiz Cem Yiğit Kılıç #79 yaptıkları konuşma ile yeni eğitim-öğretim yıllarının hissettirdiği duyguları öğrencilerimizle paylaşarak onlara “Hoş geldiniz!” dediler. Törenin ardından heyecanla sınıflarına dağılan öğrenci ve öğretmenlerimiz ilk dersin tadını çıkarttılar.

Modafen ailesi olarak 2013-2014 eğitim-öğretim yılının en güzel şekilde ve başarılarla dolu geçmesini temenni ediyoruz.

16 Eylül 2013 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not