Her Yerde Karne Coşkusu

Eğitim-öğretim yılının ilk yarısı bugün itibariyle sona erdi. Dersler, aktiviteler, yarışmalar, geziler derken öğrencilerimiz uzun, renkli bir dönemi karnelerini alarak bitirdi.

Keyifli bir yarıyıl tatili öncesinde, dönemin son günü karne kutlamalarına ayrıldı.

EdukaKids, karne coşkusunu assembly saatinde yaşadı. Shiny Stars sınıfının hazırladığı “5 Little Monkeys Jumping On A Bed” gösterisi ile şarkılar söyleyip, dans eden çocuklarımız, sonrasında sürpriz bir konuğu ağırladı. Birçok tiyatro oyunu ve diziden tanıdığımız, Shiny Stars velilerimizden Levent Üzümcü, okulumuza gelerek çocuklarımızın karne heyecanını paylaştı.

1. ve 2. sınıflarımız ise karne gününü kostüm partisiyle kutladı. Öğrencilerimiz, giydiği birbirinden ilginç birbirinden renkli kostümlerle Modafen koridorlarını âdeta bir masal diyarına döndürdüler. Red Kit, Batman, Pamuk Prenses, Noel Baba, James Bond, Spiderman, Michael Jackson, Madonna ve daha birçoğu spor salonunda bir araya gelerek danslar edip oyunlar oynadılar. Partinin ardından da Yener ve Zeynep öğretmenlerinin elinden karne ve madalyalarını (okumayı başarıyla söktükleri için) aldılar. Bu güzel günde, velilerimiz de çocuklarını yalnız bırakmayarak karne mutluluğunu ailece yaşadılar.

Karnelerine kavuşan öğrencilerimiz; gönüllerince gezecekleri, dinlenecekleri yarıyıl tatiline doğru yola çıktılar.

Modafen ailesi olarak tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize güzel, keyifli bir yarıyıl tatili diliyoruz.

25 Ocak 2013 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not