Hazırlık Öğrencilerimizden “The Little and Large Late Night Show”

Hazırlık sınıfı öğrencilerimiz İngilizce öğretmenlerinin eşliğiyle eğlenceli bir “talk show”a imza attılar. Televizyon kanallarında yayınlanan benzerlerine taş çıkartan “The Little and Large Late Night Show” birbirinden ünlü konuklarla, yıldızlar geçidine sahne oldu. Jennifer Lopez, Rihanna, Justin Bieber, Pink, Adele, Carly Rae Jepsen, Will I Am, Britney Spears, Pit Bull, Nate Ruess gibi birbirinden ünlü yıldızları canlandıran öğrencilerimiz, program sunucularının sorduğu soruları ustaca yanıtlarken, dünyayı kasıp kavuran şarkılarını seslendirerek de tüm salonu coşturdular. Öğrencilerimiz bu talk show sayesinde İngilizce konuşma becerilerine katkı sağlarken; öz güvenlerini, drama ve dans yeteneklerini de göstermiş oldular.

13 Haziran 2013 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not