Harvard MUN’e İkinci Kez Kabul Edilmenin Gururunu Yaşıyoruz ⋅ Modafen

Harvard MUN’e İkinci Kez Kabul Edilmenin Gururunu Yaşıyoruz

Bu yıl içerisinde 12 lise öğrencisi ile katıldığımız, dünyanın en eski, en büyük ve en prestijli organizasyonlarından biri olarak kabul edilen, Harvard Üniversitesi Model Birleşmiş Milletler Konferansına önümüzdeki yıl da katılacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Gelecek yıl 61.’si düzenlenecek olan konferansa iki yıl üst üste kabul edilme başarısı gösteren okulumuz, sosyal projelere ve İngilizceye vermiş olduğu önemin meyvelerini topluyor.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Modafen Lisesi MUN koordinatörlüğünü üstlenen Yabancı Diller Bölüm Başkanımız Elif Nalbantoğlu ve İngilizce Öğretmenimiz Kurtuluş Akyüz tarafından yapılan detaylı başvuruya, geçen yıl Harvard’da öğrencilerimiz tarafından gerçekleştirilen ciddi sunumların referansı da eklendi. Böylece okulumuz, Türkiye’deki pek çok köklü okul arasından sıyrılarak, tekrar katılım daveti alma ayrıcalığına erişti.

30 Ocak-2 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 61. Harvard MUN’de okulumuz, Cezayir ve Liechtenstein ülkelerini temsil edecek. Ayrıca bu sene 12’den 22’ye arttırılan delege sayımız sayesinde daha fazla lise öğrencimize bu büyük deneyimi yaşatma şansı bulacağız.

Öğrencilerimiz, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle bir arada olma, dünya meselelerini tartışma ve İngilizcelerini kullanma fırsatı bulabilecekleri Harvard MUN’de yer almak için detaylı bir başvuru ve eleme sürecinden geçecekler. Seçilen 22 öğrencimizi ise Amerika yolculuğuna kadar, “MUN Kulübü”nde, İngilizce öğretmenlerimiz eşliğinde yoğun bir hazırlanma maratonu bekliyor olacak.

24 Temmuz 2013 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not