Harvard MUN Ekibi Sertifika ve Ödüllerini Aldı ⋅ Modafen

Harvard MUN Ekibi Sertifika ve Ödüllerini Aldı

Okulumuzu, 60. Harvard MUN organizasyonunda başarıyla temsil eden öğrencilerimiz için konferans salonunda sertifika ve ödül töreni düzenlendi. Velilerimizin ve öğretmenlerimizin katılımı ile gerçekleşen törende, Harvard MUN ekibimiz yaptıkları konuşmalar ile orada geçirdikleri dokuz günü tüm salona da yaşattılar. MUN ekibimizin koordinatörü Kurtuluş Akyüz moderatörlüğünde yapılan konuşmalarda, tüm öğrencilerimiz sırayla Harvard’ta yaşadıkları unutulmaz deneyimin birer parçasını Modafen ailesi ile paylaştılar.

Öğrencilerimiz, Harvard MUN’de 38 farklı ülkeden 3200 öğrenci ile bir arada olduklarını ve yapılan oturumlarda farklı kültürlerden birçok kişiyle dünyanın global sorunlarını tartıştıklarını İngilizce sunumları ile dile getirdiler. Bu organizasyonun, sosyal ve İngilizce gelişimleri için çok iyi bir deneyim olduğunu aktaran öğrencilerimiz, bu fırsatı yaratan Modafen ailesi üyelerine teşekkür ettiler.

Öğrencilerimizin sunumlarındaki öz güvenleri, akıcı ve ileri seviyedeki İngilizceleri 2014 yılında da Harvard MUN’de yer alacaklarının müjdeleyicisi gibiydi.

Konuşmaların ardından sertifika ve ödül törenine geçildi. Öğrencilerimiz, Harvard Üniversitesi tarafından verilen sertifikalarını ve madalyalarını kendilerine mentörlük yapan İngilizce öğretmenlerinin elinden aldılar. Dokuz gün boyunca öğrencilerimiz ile birlikte olan ve bu organizasyonda büyük emek sahibi olan İngilizce öğretmenimiz Kurtuluş Akyüz de unutulmadı. Yabancı Diller Bölüm Başkanımız Elif Nalbantoğlu, kendisine bir şilt takdim ederek teşekkür etti. Anlamlı tören, aile fotoğrafı ve 2014 Harvard MUN’de buluşma dilekleriyle son buldu.

25 Şubat 2013 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not