Modafen Yüzme Takımı’nın Eşsiz Başarısı

2-9 Mayıs 2018 tarihlerinde Fas’ta gerçekleşen “Gymnasiade 2018 Dünya Gençler Okul Sporları Olimpiyatları”nda yer alan yüzme milli takımımıza en çok sporcu veren okul Modafen oldu.

Lise öğrencilerimizden; Demirkan Demir 4×100 metre karışık mix bayrakta dünya şampiyonluğu, 100 metre kurbağalamada dünya üçüncülüğü kazandı. Ekin Demirbaş 100 metre kelebekte dünya 12.’si, Doğu Alpay 50 metre kelebekte dünya 13.’sü oldu. Oyunlarda yüzme baş antrenörümüz Hakan Çark’ta yüzme milli takımının baş antrenörü olarak ülkemizi ve okulumuzu temsil etti.

Dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan Gymnasiade 2018’de büyük başarılarıyla bizleri gururlandıran öğrencilerimizi ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

8 Mayıs 2018 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not