Modafen Yüzme Takımı’nın Eşsiz Başarısı ⋅ Modafen

Modafen Yüzme Takımı’nın Eşsiz Başarısı

2-9 Mayıs 2018 tarihlerinde Fas’ta gerçekleşen “Gymnasiade 2018 Dünya Gençler Okul Sporları Olimpiyatları”nda yer alan yüzme milli takımımıza en çok sporcu veren okul Modafen oldu.

Lise öğrencilerimizden; Demirkan Demir 4×100 metre karışık mix bayrakta dünya şampiyonluğu, 100 metre kurbağalamada dünya üçüncülüğü kazandı. Ekin Demirbaş 100 metre kelebekte dünya 12.’si, Doğu Alpay 50 metre kelebekte dünya 13.’sü oldu. Oyunlarda yüzme baş antrenörümüz Hakan Çark’ta yüzme milli takımının baş antrenörü olarak ülkemizi ve okulumuzu temsil etti.

Dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan Gymnasiade 2018’de büyük başarılarıyla bizleri gururlandıran öğrencilerimizi ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

8 Mayıs 2018 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not