Goethe Enstitüsü “Beyoğlu’nda Alman İzleri” Gezisi

14 Mayıs Pazartesi günü 6. sınıf Almanca öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde Beyoğlu’nun yolunu tuttular.

Beyoğlu’nda Goethe Enstitüsünü ziyaret eden öğrencilerimiz, önce kütüphaneyi gezerek, kütüphane hakkında Almanca bilgi aldı. Goethe-Enstitüsünün içerisini dolaşan öğrenciler, burada bulunan kütüphanede küçük incelemelerde bulundu. Ellerinde bulunan Almanca yol tarifleri eşliğinde sokak sokak Alman mimarisinin örneklerini bulan öğrencilerimiz keyifli bir gün geçirdi. Yol tarifleri dışında bir de ulaştıkları yerlere ait Almanca soruları cevaplayan öğrencilerimize Goethe Enstitüsü tarafından küçük ödüller verildi.

Yaşayarak öğrenme amacıyla gerçekleştirilen gezide, öğrencilerimiz Almanca ile iç içe bir gün geçirdi. Oldukça keyifli geçen interaktif kültür gezisinin ardından öğrencilerimiz okullarına geri döndü.

25 Mayıs 2018 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not