Göbekli Tepe, Oyun Parkına Dönüşürse…

Çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla düzenlediğimiz yazar etkinliklerimizde bu kez konuğumuz “Göbeklitepe Oyun Parkı” kitabının yazarı ve aynı zamanda drama lideri olan Lider Hepgenç oldu.

Kitapların olağanüstü dünyasına açılan kapıyı bu kez Lider Hepgenç ile aralayan 1. sınıf öğrencilerimiz, dünyanın bilinen en eski yapısı Göbekli Tepe’yi bir oyun parkı gibi hayal ederek, öğrenmenin okuma ile ilişkisine eğlenceli bir bakış attılar.

13 Aralık 2019 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not