“Global Charity Fair”de Tüm Renkler Buluştu ⋅ Modafen

“Global Charity Fair”de Tüm Renkler Buluştu

Modafen ailesi olarak sosyal sorumluluk projelerimizden birini daha festival tadında gerçekleştirdik.

Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz yardımlaşma kermesimizi, bu dönem “Global Charity Fair” adı ile farklı bir havaya soktuk. Eğlencenin macera ile, yardımlaşmanın kültürler ile buluştuğu sımsıcak bir haftasonu çıktı ortaya.

Balonlar ve bayraklarla rengârenk süslenen bahçemizde farklı kültürlere ait standlar oluşturuldu. Her stand farklı bir ülkenin kapılarını açıyordu. Yöresel lezzetler, yöresel kıyafetler ile Türkiye, Almanya, Fransa, İspanya, Rusya ve Japonya kermes alanında bir araya gelmişti. Festival alanını renklendiren bir başka şey ise sevimli palyaçomuz ve yüzlerini boyadığı sevimli öğrencilerimizdi.

Eğlence ve macera kısmı ise festivalimize destek veren İstanbulkamp ekibine aitti. İstanbulkamp, bahçemizde yarattığı doğa aktivite alanı ile bizlere çevreci bir eğlence sundu.

Festivalin sonuna ise “Büyük Çekiliş” damga vurdu. Bir hafta boyunca tüm okulda öğrencilerimiz tarafından satılan biletler meyvelerini “Büyük Çekiliş” ile verdi. Talihliler, küçük yardımları ile büyük hediyeler kazandılar. Bisiklet, kaykay, top, tatil, kamp gibi birçok hediye sahibini buldu.

Günün sonundaki tablo sevindiriciydi. Çünkü eğlenerek, gülerek ve bir araya gelerek nasıl sosyal yardımlaşma yapılabileceğinin en güzel örneklerinden biri sunulmuştu. “Global Charity Fair” kapsamında toplanan tüm hasılat, Yabancı Diller Bölümümüz ve İstanbulkamp aracılığı ile Murat Yavuz (Felç hastası), Türkiye Çevre Koruma ve Yeşillendirme Kurumu ve Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği’ne bağışlanarak, bu mutlu haftasonu amacına ulaştırıldı.

27 Mayıs 2013 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not