Gezelim, Öğrenelim ⋅ Modafen

Gezelim, Öğrenelim

6. ve 7. sınıf öğrencilerimiz, ilk dönemi gezilerle sonlandırdılar. İngilizce öğretmenleri eşliğinde gerçekleşen gezilerde, hem dönemin yorgunluğu attılar hem de görerek, yaşayarak öğrenme fırsatı yakaladılar.

İlk gezi, 6. sınıf öğrencilerimiz ile dünyaca ünlü doughnut markası Krispy Kreme’in İstanbul’daki imalathanesine gerçekleştirildi. Öğrencilerimiz, gezi boyunca, severek yedikleri doughnut’ın tüm yapım aşamalarını incelediler; üretimine şahit oldukları leziz doughnut’lardan tattılar.

Diğer gezi ise 7. sınıf öğrencilerimiz ile Beykoz’daki tarihi cam ocağına yapıldı. Cam ocağını gezen öğrencilerimiz, burada camın doğasını ve yapısını keşfettiler. Cam eşyaların yapılışını, camın nasıl sanata dönüştüğünü gördüler.

Eğlenceli ve öğretici geziler sonrasında okula dönen öğrencilerimiz, izlenimlerini İngilizce sunumlar yaparak aktardılar.

25 Ocak 2013 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not