Gençlik ve Spor “Modafen Sports Fest”te Buluştu ⋅ Modafen

Gençlik ve Spor “Modafen Sports Fest”te Buluştu

Modafen Sports Fest, tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin katılımıyla Alemdağ Stadyumunda gerçekleşti. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarını da içinde barındıran Modafen Sports Fest, geçit töreni ile başladı. Geçit töreni, Modafen’in akademik başarıya verdiği önem kadar spora verdiği önemi de gözler önüne serer nitelikteydi. Birbirinden farklı spor branşları içerisinde yer alan öğrencilerimiz, geçit töreninde renkli görüntüler oluşturdu. Geçit töreninin ardından, Türkçe Bölüm Başkanımız Sema Şavkan, yaptığı konuşma ile 19 Mayıs’ı ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü Modafenlilere anlattı. Sonrasında, öğrencilerimiz tarafından oluşturulan gençlik kulesinde Türk bayrağımız dalgalandırıldı.

19 Mayıs töreninin ardından, festival zamanı başladı. Stadyum içerisinde oluşturulan aktivite alanlarına dağılan öğrencilerimiz, eğlenceli saatler yaşadılar. Öğrencilerimiz; jimnastik ve dans gösterileriyle, karate ve kendoyla, canlı langırtla, tırmanma duvarıyla, rodeoyla, halat çekmeyle, bayrak yarışıyla, penaltı atışlarıyla ve daha pek çok aktivite ile gençliğin enerjisini gösterdiler. Sporla iç içe gün, Modafen Sports Fest bayrağı altında çekilen aile fotoğrafı ile son buldu.

20 Mayıs 2013 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not