Genç Sporcularımız Yeni Kuşaklarını Kazandılar ⋅ Modafen

Genç Sporcularımız Yeni Kuşaklarını Kazandılar

Modafen Karate Kulübü’nde ve karate etkinliğinde yer alan öğrencilerimiz, yeni kuşaklarını okulumuzun spor salonunda yapılan törenle taktılar. Karate Kulübü Kurucumuz Dr. Osman Ateş’in konuşması ile başlayan kuşak töreninde 120 genç karatecimiz yeni kuşaklarına geçiş yapabilmeleri için sınava tabi tutuldu.

Türkiye Karate Federasyonu tarafından her dört ayda bir yapılan bu sınavlar sonucunda başarılı olan karateciler bir üst kademedeki kuşağı takmaya hak kazanıyor.

Genç karatecilerimiz, 20 Şubat Cumartesi günü okulumuzda düzenlenen sınavlarında, Müslüm Dursun ve Osman Ateş tarafından kendilerinden istenen kihon (temel teknik), kata (tek ya da eşli şekilde yapılan detaylı olarak düzenlenmiş hareketler dizisi) ve kumite (rakip ile karşılıklı müsabaka) uygulamalarını velilerinin karşısında yaptılar. Başarılı şekilde geçen sınavlar sonucunda bir üst kuşağa geçmeye hak kazanan öğrencilerimiz büyük sevinç yaşarken, özellikle motivasyonu yüksek EdukaKids ve orta öğretim öğrencilerimiz heyecanlı dakikalar yaşadılar. Öğrencilerimiz böylece siyah kuşağa uzanan yolculukta bir adım daha atmış oldular.

Modafen ailesi olarak, genç karatecilerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

29 Şubat 2016 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not