Geleneksel Modafen Cupcake Günü Rengarenk ve Lezzet Dolu Geçti ⋅ Modafen

Geleneksel Modafen Cupcake Günü Rengarenk ve Lezzet Dolu Geçti

Modafenin geleneksel hâle getirdiği birçok etkinlikten sadece biri olan “Cupcake Günü” 4 Aralık Pazartesi günü okulumuzda büyük bir görsel şölen ile yapıldı.

Her sene öğrencilerimize renkli ve lezzet dolu bir gün geçirtmek maksadıyla düzenlenen Cupcake Günü belirli konseptler ile sunuma çıkıyor. Bu sene de “Carnival” konseptinde sunuldu. Geleneksel hâle gelen ve renk armonisinin yaşandığı bu tatlı, eğlenceli ve iştah kabartan Cupcake Günü için sabah okul girişinde öğrencilerimizi tahta bacak, jonglör ve bez bebekten oluşan kortej karşıladı.

Resimler çekildi, gösteriler ilgiyle izlendi ve yapılan cupcakeler iştahla yendi. Öğrencilerimizin büyük ilgi gösterdiği Geleneksel Modafen Cupcake günü bu sene de eğlence doluydu.

6 Aralık 2017 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not