Futbol Kulübümüz Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor

Modafen Futbol Kulübü, yapısı, vizyonu ve başarıları ile ulusal basında adından söz ettirmeye devam ediyor. Daha önce Lig TV’de yayınlanan “Tutkumuz Futbol” programında yer alan kulübümüz, futbola bakış açısı ile programın sunucusu Okay Karacan tarafından tüm Türkiye’ye örnek gösterilmişti. Bugün Fanatik gazetesinde yer alan Ömer Ural Kükner’in köşe yazısı da kulübümüzün ne kadar doğru bir rota çizdiğini bir kez daha tüm futbolseverlere göstermiş oldu.

Modafen ailesini gururlandıran köşe yazısından bir bölümü sizlerle paylaşıyoruz:

“Kasımpaşa-Galatasaray maçı öncesinde İstanbul Süper Amatör Lig’inde oynanan Modafen-Ayazağa karşılaşmasını izledim. Galatasaray adına utanarak yazıyorum; Modafen’de oynayan pırıl pırıl amatör gençlerin oluşturduğu takımın zeka ortalaması Galatasaray’ın kupa maçındaki kadrosundan çok daha yüksektir. Futbol’un zeka oyunu olduğuna bir kez daha inanmamı sağlayan Modafen futbol takımını kutluyorum.”

Ömer Ural Kükner
Fanatik Gazetesi – 05.12.2013

Köşe yazısının tamamı için tıklayınız.

yazi

5 Aralık 2013 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not