Futbol Kulübümüz Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor ⋅ Modafen

Futbol Kulübümüz Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor

Modafen Futbol Kulübü, yapısı, vizyonu ve başarıları ile ulusal basında adından söz ettirmeye devam ediyor. Daha önce Lig TV’de yayınlanan “Tutkumuz Futbol” programında yer alan kulübümüz, futbola bakış açısı ile programın sunucusu Okay Karacan tarafından tüm Türkiye’ye örnek gösterilmişti. Bugün Fanatik gazetesinde yer alan Ömer Ural Kükner’in köşe yazısı da kulübümüzün ne kadar doğru bir rota çizdiğini bir kez daha tüm futbolseverlere göstermiş oldu.

Modafen ailesini gururlandıran köşe yazısından bir bölümü sizlerle paylaşıyoruz:

“Kasımpaşa-Galatasaray maçı öncesinde İstanbul Süper Amatör Lig’inde oynanan Modafen-Ayazağa karşılaşmasını izledim. Galatasaray adına utanarak yazıyorum; Modafen’de oynayan pırıl pırıl amatör gençlerin oluşturduğu takımın zeka ortalaması Galatasaray’ın kupa maçındaki kadrosundan çok daha yüksektir. Futbol’un zeka oyunu olduğuna bir kez daha inanmamı sağlayan Modafen futbol takımını kutluyorum.”

Ömer Ural Kükner
Fanatik Gazetesi – 05.12.2013

Köşe yazısının tamamı için tıklayınız.

yazi

5 Aralık 2013 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not