Fransızca Dil Diploması (DELF) Sınavları Başarıyla Tamamlandı

Her yıl Fransız Kültür Merkezi tarafından düzenlenen ve Avrupa Dil Konseyi kriterlerini belirleyen Fransızca DELF seviye sınavına katılan okulumuz öğrencileri diplomalarını almaya hak kazandı.

A1, A2 ve B1 seviyelerinde okul çağındaki çocuklar için yapılan DELF Sınavı, öğrencilerimizin Fransızca yeterlilik düzeyinin uluslar arası alanda kabul edilebilir olduğunu belgeleme özelliği taşıyor.

Modafen Ailesi olarak, diplomalarını alan öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının eğitim hayatları boyunca devam etmesini diliyoruz.

19 Aralık 2019 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not