Fenerbahçeli Futbolcular, Modafen ile Beraber #sendehareketevarmisin Dedi! ⋅ Modafen

Fenerbahçeli Futbolcular, Modafen ile Beraber #sendehareketevarmisin Dedi!

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekleri ile tanınan Modafen, çağımızın en güncel ve önemli sağlık problemlerinden biri haline gelen obeziteye karşı hareketi teşvik etmek için Fenerbahçeli futbolcular ile bir araya geldi.

“Birlikte daha güçlü ve daha sağlıklı nesiller” sloganıyla Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’ne giden öğrencilerimiz, “hareketsizlik” tehdidine karşı, Uzman Doktor Sultan Duyar Doğan önderliğindeki #sendehareketevarmisin projesine destek oldular.

Tesislere gelişlerinden itibaren futbolcular ve teknik ekip tarafından güleryüz ile karşılanan öğrencilerimiz, antreman boyunca harika taktikler öğrendiler.

#sendehareketevarmisin projesine destek olan Fenerbahçe Spor Kulübü‘ne ve öğrencilerimize başarılar dileriz.

24 Mayıs 2016 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not