Evden Modafen’de 23 Nisan Kutlamaları Sosyal Medya Projemiz ile Renklendi

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızı her yıl olduğu gibi Modafen öğretmenleri, öğrencileri ve velileri olarak birlik ve beraberlik içinde coşku ile kutladık.

23 Nisan günü sabah erkenden günün anlam ve önemini yansıtan kırmızı-beyaz kıyafetlerimiz ile tören için evlerimizde bilgisayar başında hazırdık. Canlı bağlantılar ile bir araya gelerek saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından sınıf öğretmenlerimizin konuşmaları ile başladığımız törenimiz, öğrencilerimizin hazırladıkları etkinlikleri sunmaları ile devam etti.

Alıştıklarımızdan farklı olsa da aynı coşku ve birliktelikte olduğumuz 23 Nisan kutlamalarımız kapsamında Modafen olarak bu sene çocuklarımız için bir de sürpriz hazırladık. 😊

Dünyanın dört bir yanına, uzakları yakın ederek ulaştığımız bu sürpriz projede, Modafenli minikler Amerika’dan Japonya’ya, Afganistan’dan Küba’ya kadar onlarca ülkedeki yetişkine merak ettikleri soruları sordular. Ülkelerindeki hava durumundan, en sevdikleri oyuncağa ya da kendi çocukluklarına ne söylemek istedikleri gibi birbirinden farklı pek çok konuda samimi cevaplar aldılar.

Projedeki en önemli kısımlarından biri çocuklarımızın “Sizin ülkenizde de çocuk bayramı kutlanıyor mu?” sorusuna verilen cevaplardı. Bu cevaplar sayesinde bir kez daha Atamızın çocuklara armağanı olan 23 Nisan Bayramı’nın değerini görme fırsatı yakaladık.

Hazırladığımız bu projeyi Modafen sosyal medya hesapları üzerinden keyifle Modafen Ailesi ile paylaştık.

Atamızın çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarımızda öğrencilerimiz her zamanki gibi mutlu ve heyecanlı olduğunu görmek çok keyifliydi.

23 Nisan sosyal medya proje videomuzu burada izleyebilirsiniz.

24 Nisan 2020 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not