Eskrim’de Türkiye Şampiyonluğu ⋅ Modafen

Eskrim’de Türkiye Şampiyonluğu

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen “Okullar Arası Eskrim Türkiye Şampiyonası” 21 Ocak’ta Kocaeli’nde düzenlendi. Bu şampiyonada okulumuzu 7. sınıf öğrencilerimiz Tuna Akyol #906 ve Zeynep Su Mazlumoğlu #423 temsil etti.

Çekişmeli müsabakaların sonrasında Tuna Akyol, yıldızlar kategorisi ferdide Türkiye Üçüncülüğü, takımlar arası müsabakalarda ise Türkiye Şampiyonluğu elde ederek Modafen ailesine büyük bir gurur yaşattı. Aynı şampiyonada yarışan Zeynep Su Mazlumoğlu da kızlar kategorisinde ilk 16 içinde yer alarak başarı göstermiştir.

Genç sporcularımızı, göstermiş oldukları performanslardan ötürü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

23 Ocak 2014 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not