Our Student Demirkan Demir Has Been Crowned Champion ⋅ Modafen

Our Student Demirkan Demir Has Been Crowned Champion

Okulumuz yüzme takımı sporcularından Demirkan Demir, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenen 17 ülkeden 281 sporcunun katıldığı Dünya Liselerarası Yüzme Şampiyonasında 2 altın, bir gümüş ve bir de bronz madalya alarak tarihi bir başarıya imza attı.

Şampiyonanın ilk gününde 100m kurbağalamada 1.04.90′lık derecesiyle dünya şampiyonu olan Demir, aynı zamanda 8 yıldır kırılamayan Türkiye rekorunu kırarak yeni rekorun sahibi oldu. Ayrıca aynı gün 200m ferdi karışıkta 2.07.26′lık derecesiyle de dünya ikinciliğini elde etti. Dünya şampiyonasında Türk Milli Takımı içinde Modafen’i temsil eden Demirkan Demir, 2. gün yapılan 50m kurbağalama yarışında 30.04′lük derecesiyle dünya üçüncüsü oldu. Kurbağalama stilde yer aldığı 4x100m karışık bayrak yarışında da Türk Milli takımı dünya şampiyonu oldu.

Demirkan Demir’in okulumuzu temsil ettiği Türk Milli Takımı ISF 2017′de genel sıralamada da topladığı puanlarla Dünya Şampiyonluğunu elde etti ve Modafen’i en iyi şekilde temsil ederek 30. Türkiye rekorunu kırdı. Öğrencimiz Demirkan Demir’i Modafen ailesi olarak tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

24 April 2017 Monday
modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
Modafen Online Görüşme

To be with Modafen...

We, the Modafen Registration Unit, are here to help you apply for the 2024-25 Academic Year before you arrive on the Modafen Campus.

You can call us at 0216 641 57 83 or fill out the form to make an online appointment, which is the initial step in the Modafen registration procedure.

  Student Info

  Name & Surname

  School

  Date of Birth

  Class to Register

  Parent Info

  Name & Surname

  e-mail

  Phone Number

  References

  Notes