EdukaKids’ten Muhteşem Yeni Yıl Gösterileri ⋅ Modafen

EdukaKids’ten Muhteşem Yeni Yıl Gösterileri

EdukaKids öğrencilerimiz, 27 ve 28 Aralık 2023 tarihlerinde okulumuzun konferans salonunda ailelerine muhteşem bir yeni yıl gösterisi sundu.

Gösterinin hazırlıkları haftalar öncesinden başladı. Sahnenin dekorundan, kostümlerin oluşturulmasına gösterinin her anında öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin büyük emeği vardı. Ortaya eşsiz bir program çıktı.

İki ayrı bölümden oluşan EdukaKids Yeni Yıl gösterilerimizin birinci günü 27 Aralık Çarşamba, 4-5 yaş grubu olan Bright Stars & Shiny Stars öğrencilerimiz performanslarını sergiledi. 28 Aralık Perşembe günü ise 3-4 ve 5-6 yaş grubu olan Twinkles ve Reception Plus öğrencilerimiz; Shooting Stars & Golden Stars performanslarını sergiledi.

Her iki grubun da izleyenlerle paylaşacakları yılbaşı hikayeleri vardı. Birinci gün, öğrencilerimiz yılbaşı öncesinde evlerinde pijamaları ile geçirdikleri anları sahneleyip dans ve müzik performansları sergileyip, müzikal bir şölen yaşattı. İkinci gün Reception Plus ve Twinkles öğrencilerimiz, “Yılbaşında evde bir Rock Partisi” ve “Yılbaşında Afrika” hikayelerinden oluşan içinde drama, dans, müzik olan muhteşem bir performans sergiledi.

Öğrencilerimiz hikayelerini paylaştıktan sonra hep birlikte sahneye geldiler ve kapanış şarkısını dans eşliğinde yaptılar, onların coşkusuna izleyen aileleri de eşlik edince ortaya güzel bir yeni yıl tablosu çıktı.

 

29 Aralık 2023 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not