EdukaKids’te Cuma Günleri Renkleniyor ⋅ Modafen

EdukaKids’te Cuma Günleri Renkleniyor

Okullar açıldığından bu yana her cuma, EdukaKids’in tüm çocukları ortak toplanma alanında bir araya gelip renkli kutlamalar gerçekleştiriyor. EdukaKids bu toplantılara “assembly” adını veriyor. Assembly saatlerinde her hafta bir sınıf, arkadaşlarıyla keyifli vakitler yaşamak, hafta boyunca öğrendiklerini diğer arkadaşları ile paylaşmak ve doyasıya eğlenmek adına gösteri hazırlıyor. Bu haftanın gösterisi “Shiny Stars” sınıfı tarafından sergilendi. Arkadaşları için “Üç Küçük Domuzcuk” gösterisini hazırlayan Shiny Stars sınıfı, tüm EdukaKids çocuklarına eğlenceli dakikalar yaşattı.

Gelecek hafta gösteri sırası “Shooting Stars” sınıfında!

Cuma günü bir başka güzel aktivite ise EdukaKids büyük grup sınıfları tarafından gerçekleştirildi. “Dünyadaki çeşitli evler” konusunu işleyen büyük grup sınıfları, ülkeler ve ev türleri hakkında birbirlerine yaratıcı sunumlar yaptılar. Her sınıf, bir ülke ve o ülkenin kültürünü yansıtan bir ev türü seçti. Seçtikleri ülkeler ve evler hakkında bilgiler toplayan çocuklar, edindikleri bilgiler ışığında büyük ev maketleri oluşturdular. Sınıflar, maketler eşliğinde, birbirlerine ülkelerini ve evlerini anlattılar. Shooting stars sınıfı Çin’i ve Çin evlerini, Starlights sınıfı Afrikayı ve Afrika evlerini, Magic Stars sınıfı ise Amerika’yı ve Kızılderili çadırlarını anlattı. Keyifli geçen sunumun ardından çocuklar, ev maketleriyle oynadılar.

4 Aralık 2012 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not