EdukaKids’de “Çocuğunuzun Bir Günü”

Velilerimizin okulumuzu tanıması, çocuklarının bir gününü görmesi ve EdukaKids ekibi ile tanışması amacıyla 16.00 – 18.00 saatleri arasında düzenlenen “Your Child’s Day” aktivitesi yoğun katılımla gerçekleşti. Velilerimizin karşılanmasının ardından yemekhanemizde küçük bir kokteyl onları bekliyordu. İkramlarımız afiyetle tadılırken sıcak sohbetlerle de birbirleriyle kaynaştılar. Oditoryuma geçildikten sonra müdürümüz Miss Sheila Kazancıyan bir yıl boyunca gerçekleşecek olan anaokulu programımızı velilerimize sundu. Bunun ardından çocuklarının sınıflarına göre bölümlere ayrılan velilerimiz burada çocuklarının eğitmenlerinden bilgiler alarak çeşitli sorularını eğitmenlerimize yönelttiler. Aktivite sonunda tüm velilere Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan “Veli El Kitapçığı” dağıtıldı. Verimli şekilde geçen “Your Child’s Day”e katılan tüm velilerimize teşekkür ediyoruz.

20 Eylül 2012 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not