EdukaKids’de “Çocuğunuzun Bir Günü” ⋅ Modafen

EdukaKids’de “Çocuğunuzun Bir Günü”

Velilerimizin okulumuzu tanıması, çocuklarının bir gününü görmesi ve EdukaKids ekibi ile tanışması amacıyla 16.00 – 18.00 saatleri arasında düzenlenen “Your Child’s Day” aktivitesi yoğun katılımla gerçekleşti. Velilerimizin karşılanmasının ardından yemekhanemizde küçük bir kokteyl onları bekliyordu. İkramlarımız afiyetle tadılırken sıcak sohbetlerle de birbirleriyle kaynaştılar. Oditoryuma geçildikten sonra müdürümüz Miss Sheila Kazancıyan bir yıl boyunca gerçekleşecek olan anaokulu programımızı velilerimize sundu. Bunun ardından çocuklarının sınıflarına göre bölümlere ayrılan velilerimiz burada çocuklarının eğitmenlerinden bilgiler alarak çeşitli sorularını eğitmenlerimize yönelttiler. Aktivite sonunda tüm velilere Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan “Veli El Kitapçığı” dağıtıldı. Verimli şekilde geçen “Your Child’s Day”e katılan tüm velilerimize teşekkür ediyoruz.

20 Eylül 2012 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not