EdukaKids “Twinkles Trip” Gerçekleştirildi

EdukaKids öğrencileri sonbaharın pırıltılı günlerinin tadını Ataşehir’de bulunan Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesinde çıkarttı. Güzel havayı fırsat bilen öğrencilerimiz, öğretmenleri eşliğinde doğanın keyfini sürerek eğlenceli bir gün geçirdiler. Doğasever miniklerimiz burada birçok bitki ve ağaç türünü incelediler. Çimlerde yuvarlanan, kurbağalarla zıplayan çocuklar, yorgunluklarını tertemiz havada piknik yaparak attılar. Botanik bahçede bulunan hayvanları da unutmayan öğrencilerimiz, ekmeklerini ördeklerle paylaştılar. Maceracı afacanlar, daha sonra karınca yolunu takibe koyuldular. Bu sıkı takibin ardından karıncaların sıcak yuvalarını keşfettiler. Böylece doğa ile iç içe hareketli ve eğlenceli bir gezi son bulmuş oldu. Çocuklarımız; balıklara, kaplumbağalara, kurbağalara, ördeklere el sallayarak okullarına döndüler.

22 Ekim 2012 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not