EdukaKids Öğrencilerinden Hayvanlara Destek Yürüyüşü

Doğanın efendisi olabilmek için onu bütün canlılarıyla sevmek ve kabul etmek gerekir, aksi halde efendi olalım derken köle oluruz.

EdukaKids öğrencileri tüm canlılara olan sevgilerini ve kabullerini 4 Ekim “Dünya Hayvan Hakları Günü”nde sessiz kalmayarak gösterdiler. Hazırlamış oldukları renkli dövizleri ellerine alan öğrenciler sloganlar eşliğinde okul bahçesinde tur attılar. Küçüklerin büyük eylemi, son günlerde hayvan severlerin üzüntüyle izlediği “Hayvan Hakları Yasa Tasarısı”na da Modafen ailesinin dikkatini tekrar çekmiş oldu. Bu renkli yürüyüşte minik öğrencilerimiz hayvanların korunmasını, bakım ve beslenmelerinin sağlıklı bir şekilde yapılmasını ve hayvanlara şiddet uygulanmamasını talep ettiler. Umuyoruz ki yetkililer hayvan hakları konulu yasayı tekrar ve sağ duyuyla incelerler.

5 Ekim 2012 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not