EdukaKids Öğrencilerinden Hayvanlara Destek Yürüyüşü ⋅ Modafen

EdukaKids Öğrencilerinden Hayvanlara Destek Yürüyüşü

Doğanın efendisi olabilmek için onu bütün canlılarıyla sevmek ve kabul etmek gerekir, aksi halde efendi olalım derken köle oluruz.

EdukaKids öğrencileri tüm canlılara olan sevgilerini ve kabullerini 4 Ekim “Dünya Hayvan Hakları Günü”nde sessiz kalmayarak gösterdiler. Hazırlamış oldukları renkli dövizleri ellerine alan öğrenciler sloganlar eşliğinde okul bahçesinde tur attılar. Küçüklerin büyük eylemi, son günlerde hayvan severlerin üzüntüyle izlediği “Hayvan Hakları Yasa Tasarısı”na da Modafen ailesinin dikkatini tekrar çekmiş oldu. Bu renkli yürüyüşte minik öğrencilerimiz hayvanların korunmasını, bakım ve beslenmelerinin sağlıklı bir şekilde yapılmasını ve hayvanlara şiddet uygulanmamasını talep ettiler. Umuyoruz ki yetkililer hayvan hakları konulu yasayı tekrar ve sağ duyuyla incelerler.

5 Ekim 2012 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not