EdukaKids Öğrencilerinden Hayvanlara Destek Yürüyüşü ⋅ Modafen

EdukaKids Öğrencilerinden Hayvanlara Destek Yürüyüşü

EdukaKids öğrencilerimiz her yıl olduğu gibi bu yıl da 4 Ekim Hayvan Hakları Koruma Günü’nün önemini hatırlatmak için “Hayvan Hakları Yürüyüşü”nü büyük bir coşku ile gerçekleştirdi.

Evlerinde birlikte yaşadıkları veya en sevdikleri hayvanların fotoğraflarından kendi oluşturdukları pankartları taşıyarak okul çevresinde yürüyüş yapan öğrencilerimiz, yürüyüşleri sırasında hayvan hakları ile ilgili ‘”We love animals, animal rights” sloganları eşliğinde farkındalık yarattılar.

EdukaKids ailesi olarak öğrencilerimizi tebrik ediyor, bu güzel duyarlılıklarının hayatları boyunca devam etmesini diliyoruz.

5 Ekim 2022 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not