EdukaKids Öğrencileri Oryantasyonunu Gerçekleştirdi

Neşe ve heyecan içerisinde okulumuza ilk adımlarını atan çocuklarımız 09.30’da eğitmenleri eşliğinde oryantasyonlarına başladılar. Sınıflarına dağılan öğrenciler burada birbirleri ve eğitmenleriyle tanıştılar. Bu tanışmada velilerimiz de çocuklarını yalnız bırakmadılar. Daha sonra Mr. Devrim ile birlikte enstrümanlarını ellerine alan çocuklar neşeli şarkılar çalarak eğlendiler. Bu neşeli anlar yüz boyaması, oyun hamurları ile doruk noktasına çıktı. Oyunlarla sarf ettikleri enerjilerini sınıfa getirilen küçük atıştırmalıklar ile geri kazanan öğrenciler pazartesi günü tekrar görüşmek dilekleriyle okuldan ayrıldılar.

21 Eylül 2012 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not