EdukaKids Öğrencileri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı Spor Etkinliğiyle Kutladı! ⋅ Modafen

EdukaKids Öğrencileri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı Spor Etkinliğiyle Kutladı!

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında EdukaKids öğrencileri, öğretmenlerinin hazırladığı özel parkurda bir spor etkinliği gerçekleştirdi. 19 Mayıs ruhuna uygun olarak düzenlenen bu etkinlikte, öğrenciler hem eğlenceli anlar yaşadı hem de milli bayramın coşkusunu hissetti.

EdukaKids öğretmenleri tarafından titizlikle hazırlanan parkur, öğrencilerin fiziksel aktivitelerle hem eğlenmesini hem de dayanışma ve azim gibi değerleri pekiştirmesini sağladı. Öğrenciler, parkurda çeşitli spor dallarında yarışarak enerjilerini atarken, Atatürk’ün gençlere verdiği önemi ve milli mücadelenin ruhunu da bir kez daha anladılar.

20 Mayıs 2024 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not