EdukaKids Mezuniyet Töreni ve Büyüleyici Yıl Sonu Gösterileri ⋅ Modafen

EdukaKids Mezuniyet Töreni ve Büyüleyici Yıl Sonu Gösterileri

EdukaKids öğrencileri, yaptıkları gösteriler ile iki gün boyunca ayakta alkışlandı. Mezuniyet töreninin yanı sıra tiyatrolar, skeçler, danslar, şarkılar ve perküsyon performansları ile dolu dolu iki gün yaşatan çocuklarımız, velilerimize gururu ve mutluluğu bir arada tattırdı.

Yıl sonu gösterilerinde her sınıf farklı bir mönü ile izleyenlerin karşısına çıktı. İlk günde, Twinkles sınıfı “Pink Panther Dance Show” ile dans yeteneklerini sergilerken “We Are Family” şarkısıyla da İngilizce ve müzik yeteneklerini gösterdiler. Shiny Stars sınıfı, izleyenlere “Fairy Tales” dramasını sundu, ardından “Yummy Yummy” şarkısıyla ve “Boom Boom” dans gösterisiyle tüm salonu coşturdular. Bright Stars sınıfı, “Snow White” masalını canlandırırken “She Will Be Loved” şarkısı ve “The Dance of The Chickens and Foxes” dansı ile gösterilerini tamamladılar. Finalde ise tüm sınıflar bir araya geldi ve harika bir perküsyon performansı ortaya koydular.

İkinci günde ise gösteriler ve mezuniyet töreni bir aradaydı. Magic Stars sınıfı “Room on the Broom” draması, “Fly Me To The Moon” şarkısı ve “Groove İf İn The Heart” dance gösteri ile velilerini selamladı. Ardından sahneyi Shooting Stars sınıfı devraldı. Onlar da “The Wizard of Oz” draması, “The Wonderful Wizard of Oz” şarkısı ve “Puppet Dance” gösterilerini sundular. Son gösterileri Starlights sınıfı gerçekleştirdi. “Wolf Story” draması, “Wolf” şarkısı ve “Gangnam Style” dansları ile alkış topladılar.

Birbirinden güzel gösteriler sonrasında mezuniyet törenine geçildi. EdukaKids’ten mezun olan 55 öğrencimiz, cübbeleri ve kepleriyle ailelerinin karşısına geldi ve öğretmenlerinin ellerinden sırasıyla diplomalarını aldılar. İlk kez diploma heyecanı yaşayan öğrencilerimiz, mutluluklarını aileleri ve öğretmenleriyle paylaştılar.

7 Haziran 2013 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not