EdukaKids Meslekleri Tanımaya Devam Ediyor

EdukaKids Anaokulu, meslekler konusunu işlemeye devam ediyor. Ay boyunca birçok meslek grubunu yakından tanıyan çocuklar, popüler mesleklerin yanı sıra ilginç meslek dallarını da tanımaya başladı. En son itfaiyecileri tanıyan çocuklarımız bu hafta da oyunculuk, hakemlik, iç mimarlık gibi enteresan mesleklerle tanıştılar.

Çocuklarımızın oyuncu konuğu, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinden tanıdığımız Mete (Aras Bulut İynemli)’ydi. Mete, oyunculuğunu çocuklarımızla oyun oynayarak sergiledi. Televizyondan aşina oldukları bir kişi ile oyun oynamak çocuklarımız için ilginç ve eğlenceli oldu.

Oyunculuğu keşfeden çocuklarımız, velilerimizin de katkılarıyla iç mimarlık ve futbol hakemliğiyle de tanıştı. Magic Stars velilerimizden Gökçe Ürkün, iç mimarların nasıl çalıştığını, evlerin ve odaların dizaynlarını nasıl gerçekleştirdiğini çocuklarımızla paylaştı. Shooting Stars velilerimizden Enver Hencan ise bir zamanlar keyifle yaptığı futbol hakemliği ve futbol hakkında çocuklarımızı bilgilendirdi.

Meslekleri geniş bir yelpazeden inceleyen çocuklarımız, keyifli geçen haftayı yine şarkılar ve oyunlarla tamamladı.

22 Ocak 2013 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not