EdukaKids Meslekleri Tanımaya Devam Ediyor ⋅ Modafen

EdukaKids Meslekleri Tanımaya Devam Ediyor

EdukaKids Anaokulu, meslekler konusunu işlemeye devam ediyor. Ay boyunca birçok meslek grubunu yakından tanıyan çocuklar, popüler mesleklerin yanı sıra ilginç meslek dallarını da tanımaya başladı. En son itfaiyecileri tanıyan çocuklarımız bu hafta da oyunculuk, hakemlik, iç mimarlık gibi enteresan mesleklerle tanıştılar.

Çocuklarımızın oyuncu konuğu, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinden tanıdığımız Mete (Aras Bulut İynemli)’ydi. Mete, oyunculuğunu çocuklarımızla oyun oynayarak sergiledi. Televizyondan aşina oldukları bir kişi ile oyun oynamak çocuklarımız için ilginç ve eğlenceli oldu.

Oyunculuğu keşfeden çocuklarımız, velilerimizin de katkılarıyla iç mimarlık ve futbol hakemliğiyle de tanıştı. Magic Stars velilerimizden Gökçe Ürkün, iç mimarların nasıl çalıştığını, evlerin ve odaların dizaynlarını nasıl gerçekleştirdiğini çocuklarımızla paylaştı. Shooting Stars velilerimizden Enver Hencan ise bir zamanlar keyifle yaptığı futbol hakemliği ve futbol hakkında çocuklarımızı bilgilendirdi.

Meslekleri geniş bir yelpazeden inceleyen çocuklarımız, keyifli geçen haftayı yine şarkılar ve oyunlarla tamamladı.

22 Ocak 2013 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not