EdukaKids Devleri Keşfe Çıktı ⋅ Modafen

EdukaKids Devleri Keşfe Çıktı

Devler konusunu işleyen EdukaKids büyük grup sınıfları, dev objelerin izini sürmeye başladı. Beylerbeyi Sarayına gezi düzenleyen öğrencilerimiz, sarayda dev eşyaları keşfe çıktılar. Kendilerini dev aynaların, dev koridorların, dev avizelerin arasında bulan çocuklarımız, şaşkınlıklarını gizleyemediler. Sarayın içi kadar bahçesi de dev objelerle doluydu. Dev sokak lambaları, dev ağaçlar ve sarayın hemen bitişiğinde bulunan dev Boğaziçi Köprüsü öğrencilerimizin çok ilgisini çekti. Öğrencilerimiz burada gördükleri ve keşfettikleri ile devler konusunu iyice pekiştirmiş oldular.

17 Nisan 2013 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not