EdukaKids Arman Yıldız’ı Ağırladı ⋅ Modafen

EdukaKids Arman Yıldız’ı Ağırladı

Edukakids assembly saatinde yine biraradaydı. Gösteri sırası Twinkles sınıfındaydı; hayvanlar konusunu işleyen Twinkles, konu ile ilgili bir drama yapıp sonrasında da şarkı söylediler. Daha sonra Ms. Tuğba bütün çocuklara güzel bir hikâye okudu. Assembly programının sonunda çocuklarımız Mr. Devrim eşliğinde şarkılar söyleyerek bu hafta doğum günü olan öğrencilerimize küçük bir parti yapmış oldular.

Shooting Stars sınıfı ise ünlü bir ziyaretçi ağırlamanın heyecanını yaşadı. “Deli Dünya” şarkısı ile müzik piyasasına giriş yapan Arman Yıldız, çocuklarımız ile beraberdi. Arman, çocuklarımız ile birlikte şarkılar söyledi ve dans etti. Doğum günleri olan öğrencilerimiz için “happy birthday” şarkısı da söyleyen Arman, Shooting Stars sınıfı ile eğlenceli dakikalar geçirdi.

6 Mayıs 2013 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not