Dünya Tiyatro Günü’nü Dolu Dolu Kutladık ⋅ Modafen

Dünya Tiyatro Günü’nü Dolu Dolu Kutladık

27 Mart Dünya Tiyatro Günü, Modafen’de dolu dolu kutlandı. Gün boyu süren etkinlikler, değerli tiyatro sanatçılarımızın öğrencilerimizle gerçekleştirdikleri söyleşilerle başladı. Bu güzel günde öğrencilerimizle buluşan Levent Üzümcü, Bennu Yıldırımlar ve Bülent Emin Yarar, tiyatro üzerine keyifli söyleşiler gerçekleştirdiler.

Söyleşilerin ardından öğrencilerimiz, Tiyatro Mie’nin “Parmak Çocuk” adlı oyununu seyrettiler. Öğrencilerimiz, bu müzikli çocuk oyununu büyük keyifle izledi.

Dünya Tiyatro Günü’nde, bu sanatı değerli kılan tarihi karakterler de unutulmadı. William Shakespeare, Anton Çehov ve Afife Jale gün boyu Modafen koridorlarındaydı. Mim Depo oyuncuları tarafından canlandırılan dünyaca ünlü sanatçılar öğrencilerimiz tarafından büyük ilgi gördü.

28 Mart 2014 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not