Dev Prodüksiyon: High School Musical of Modafen ⋅ Modafen

Dev Prodüksiyon: High School Musical of Modafen

Sahne Sanatları Bölümümüz dev bir prodüksiyonu sahneye koymanın gururunu yaşadı. İlkokuldan liseye, tüm sene boyunca harıl harıl bu gösteri için hazırlanan 80 kişilik dev kadro, Modafen ailesini 2 saatlik bir müzikalle buluşturmanın heyecanını yaşadı. Maltepe Türkan Saylan Gösteri Merkezinde gerçekleştirilen “High School Musical of Modafen” gösterisine velilerimiz de büyük ilgi gösterdi. Bu ilgi sayesinde öğrencilerimiz, bu güzel müzikali 400 kişi karşısında sergileme şansı yakaladılar.

Sahne Sanatları öğretmenimiz İrem Benli tarafından, dünyaca ünlü “High School Musical” filminden okulumuza uyarlanan müzikal, Modafen’deki hayatın küçük bir yansıması gibiydi. 2 perde olarak sahnelen müzikalde, öğrencilerimiz takım çalışmasının, olduğun gibi davranmanın önemini ve herkesin rüyalarının peşinden koşması gerektiğini havalı danslar ve eşsiz melodilerle vurguladı.

Küçükten büyüğe muazzam oyunculuklarıyla, danslarıyla, şarkılarıyla dopdolu bir gece yaşatan öğrencilerimiz, emeklerinin karşılığını dakikalarca süren alkışlarla aldılar.

14 Haziran 2013 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not