Destination Imagination 2018 Türkiye Turnuvası

Destination Imagination Türkiye Turnuvası (DAT 2018) her yıl olduğu gibi bu yıl yine Kuşadası Efes Kongre Merkezinde 180 farklı okul, 2800 öğrenci ve 360 takımın katılımıyla gerçekleşti.

Turnuvaya “Science” ve “Engineering” kategorileri ile katılan 14 öğrencimiz okulumuzu başarıyla temsil etti. Türkiye’de 2003 yılından beri düzenlenen ABD merkezli Uluslararası Destination Imagination tarafından organize edilen turnuvalarda öğrenciler 2 farklı yarışmaya katıldı. İlk olarak dönem başında 6 kategori (bilim, teknik, mühendislik, güzel sanatlar, doğaçlama, sosyal sorumluluk) arasından seçilen ve bir dönem boyunca hazırlanılan görevler 8 dakikalık bir sürede seyirciler ve jüri önünde sergilendi. İkinci olarak gerçekleşen “Anlık Görev” yarışmasında öğrencilerimiz o anda verilen malzemelerle yaratıcılıklarını kullanarak 4 dakika gibi kısa bir sürede herhangi bir yapı tasarladılar ve bunu jüri karşısında sundular.

Takım çalışması, yaratıcılık ve problem çözme becerilerinin geliştirilmesi amacıyla organize edilen turnuvada 4 gün boyunca öğrencilerimiz keyifli ve heyecan dolu anlar geçirdi. Modafen ailesi olarak yarışmaya katılan öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

22 Şubat 2018 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not