Destination Imagination 2016 ⋅ Modafen

Destination Imagination 2016

Destination Imagination (DAT) 2016 etkinliği geçtiğimiz haftasonu Efes Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Destination Imagination ve DI Türk gönüllüleri tarafından yürütülmekte olan, öğrencilerin yaratıcı yönlerini ortaya çıkarmak, yeni şeyler üretmelerini sağlamak amacıyla kurulmuş bir organizasyondur. Takım görevi ve anlık görev olmak üzere 2 bölümden oluşan yarışma, bu yıl 300 takımdan oluşan 2500 öğrenci ile Kuşadası’nda gerçekleştirildi.

12-13 Mart 2016 tarihlerinde gerçekleşen organizasyonda, Fine Arts (Güzel sanatlar) kategorisinde yarışan Modafen, sosyal okul olduğunu her alanda göstermeye devam ediyor.

Öğrencilerimizin hazırlık sürecinden başlayan sıkı çalışma tempoları yarışma anına kadar hız kesmeden devam etti. Modafen öğrencilerinin yarışma esnasında sergilediği özgüvenleri, akıcı İngilizceleri, oyunculuk performansları, yaratıcı kostüm ve makyaj tasarımları ile jüri üyelerinin beğenilerini toplamıştır.

Gösterdikleri azimli çalışmalarından dolayı takım sorumlularımızı ve öğrencilerimizi kutlar, başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

18 Mart 2016 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not