Demirkan Demir Dünya Gençler Yüzme Şampiyonası’nda 4. Oldu ⋅ Modafen

Demirkan Demir Dünya Gençler Yüzme Şampiyonası’nda 4. Oldu

Yeni mezunumuz Demirkan Demir, Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası’nda biri ferdi ikisi bayrak olmak üzere 3 bronz madalyanın ardından, Dünya Gençler Yüzme Şampiyonası’nda da bir ilke imza atarak ilk kez 4. olabilen Türk erkek yüzücü oldu.

20-25 Ağustos tarihlerinde Macaristan’ın Budapeşte şehrinde yapılan Dünya Gençler Yüzme Şampiyonası’na. Demirkan Demir 200 m kurbağalamada 2.11.85′lik derecesiyle Dünya Gençler 4.’sü oldu. Bu derecesiyle aynı zamanda kendisine ait olan Türkiye rekorunu da tekrar kırdı. 100 m kurbağalamada da yarı final yüzen ve dünya 10.’su olan Demirkan’ın yer aldığı Miks Bayrak Takımı da şampiyonada final yüzdü. Demirkan Demir, bayrak takımındaki başarılı performansıyla finalde Dünya gençler 6.sı olarak harika bir başarıya daha imza atmış oldu.

2018-2019 sezonunda üniversite giriş sınavlarına hazırlanırken bir yandan da antrenmanlarına devam eden mezun öğrencimiz yüzmedeki dünya çapındaki başarılarıyla göz doldurdu.

Modafen Ailesi olarak mezun öğrencimiz Demirkan Demir’i kutlar, başarılarının devamını dileriz.

28 Ağustos 2019 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not