Değişim Programında İstanbul Ayağı ⋅ Modafen

Değişim Programında İstanbul Ayağı

Geçtiğimiz ay değişim programı kapsamında Hollanda’da bir hafta geçiren 21 öğrencimiz, bu kez ev sahipliği yaptı. 6-12 Nisan tarihleri arasında Hollanda’nın Rotterdam kentinde bulunan Emmauscollege’dan misafirimiz olan 20 öğrenci ve 2 öğretmen İstanbul’da dolu dolu bir hafta geçirdiler.

İngilizce öğretmenlerimiz Hande Merve Yılga, Julie Özçelik, Kurtuluş Akyüz, Michael Dunphy ve lise öğrencilerimiz eşliğinde gerçekleştirilen programda Sultanahmet, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Galata Kulesi, Yerebatan Sarnıcı, Kapalıçarşı, Beyoğlu ve Adalar gibi İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini gezen Hollandalı misafirlerimiz, keyifli dakikalar geçirirken lezzetli yemeklerimizi de tatmayı ihmal etmediler.

Bir haftalık programda şehir turlarının yanında spor aktivitelerine de yer verildi. Modafen ve Emmauscollege öğrencilerinden oluşturulan karmalar, birbirinden heyecanlı aktivitelerde yarıştılar. Spor Bölümü tarafında oluşturulan parkurları en kısa sürede tamamlayan gruplar, yorgunluk ve streslerini de Tarhan Eroğlu eşlinde dans ederek attılar.

Dolu dolu geçen bir hafta sonunda sıkı dostluklar kuran öğrencilerimiz, değişim programını veda partisi ile sonlandırdı. Okulumuzda gerçekleştirilen partide, birbirinden güzel karaoke performansları sergilendi. Bu güzel eğlencenin ve veda konuşmalarının ardından bir sonraki yıl da buluşmak üzere sözleşildi.

Haberin fotoğraf ve videolarını aşağıda görebilirsiniz.

14 Nisan 2014 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not