Cupcake’ler ile Tatlı Buluşma

Modafen, pazartesi sabahına lezzetli bir uyanışla merhaba dedi. Çünkü her sene heyecanla beklenen “Modafen Cupcake Günü” gelip çatmıştı.

Eğlenceli günün hazırlıkları okulun süslenmesiyle başladı. Modafen’in her köşesi cupcake resimleri ve figürleriyle donatıldı. Ardından nefis cupcake standları kuruldu ve birbirinden renkli cupcakeler standlara özenle yerleştirildi.

İlk ders saati, Modafen için özel hazırlanan enfes cupcake’ler ile buluşma vaktiydi. Tüm okula dağıtılan cupcake’ler afiyetle yendikten sonra sıra eğlenceli aktivitelere gelmişti. 1, 2, 3 ve 4. sınıflar şeker hamurundan yaptıkları “angry birds” figürleri ile cupcake’lerini süslerken; 5, 6, 7 ve 8. sınıflar ise hazırlanan cupcake örtülerini (runner) kumaş boyaları ile boyayarak bu eğlenceli günü renklendirdiler.

Günün kapanışı da başlangıcında olduğu gibi cupcake yiyerek yapıldı. Yemekhanede bulunan dev stand üzerindeki son cupceke’ler de öğrenciler tarafından paylaşılarak günün lezzeti evlere taşındı.

Modafen’i harika cupecake’ler ile buluşturan, bu güzel güne katkı sağlayan Happy Caking’e teşekkür ederiz.

20 Kasım 2012 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not