Çocukların Akademik İsteklerinin Artırılması İçin Bize Düşen Görevler ⋅ Modafen

Çocukların Akademik İsteklerinin Artırılması İçin Bize Düşen Görevler

4, 5 ve 6. sınıf velilerimiz, konferans salonumuzda, verimli bir seminerde bir araya geldiler. “Çocukların Akademik İsteklerinin Artırılması İçin Bize Düşen Görevler” başlığı altında gerçekleşen seminerde, öğrencilerimizin aydınlık bir geleceğe doğru çizdikleri yol haritasında ailelerin katkısı üzerinde duruldu.

Kurucumuz Fatih Kanberoğlu tarafından gerçekleştirilen seminerde, çocuklarımızın dönemsel gelişim özellikleri, akademik istekleri, öğrenme şekilleri, eğitim-öğretim programları gibi geniş bir yelpaze ele alındı. Fatih Kanberoğlu, akademik geçmişinden ve dünyadaki başarılı eğitim sistemlerinden sunduğu örneklerle, Modafen eğitim felsefesinde ailelerin yerini ve görevlerini net bir şekilde vurguladı. Keyifli bir sohbet havasında geçen seminerlere, velilerimiz de soruları ve paylaşımları ile katkı sundu.

26 Mayıs 2013 Pazar
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not