Cimnastik Takımımızdan Gururlandıran Başarı

26-27 Ekim tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirilen 5. Uluslararası Gaziemir Belediyesi ve Şavkar Ritmik Cimnastik Cumhuriyet Kupası’na içlerinde Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Türkmenistan ve Macaristan gibi güçlü ekiplerin yer aldığı 19 kulüpten 105 sporcu katıldı.

Modafen Spor Kulübü Ritmik Cimnastik Takımı sporcularımız zorlu rakipleri arasından büyük bir başarı sergileyerek madalya almaya hak kazandılar. Kürsüyü boş bırakmayan Modafen’li cimnastikçilerimiz Beren Doğa Turgay, Bilge Günay, Büke Semiz, Elif Akyol, Melis Şeremet, Neşe Melek Dorum, Yağmur Şentürk, Zeynep Aytaç toplamda üç gümüş ve beş bronz madalya kazanarak bizlere büyük gurur yaşattı.

Modafen ailesi olarak uluslararası bir organizasyonda başarılı mücadeleler gösteren Ritmik Cimnastik Kulübü sporcularımızı kutlar başarılarının devamını dileriz.

1 Kasım 2018 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not