Çanakkale Şehitlerini Saygıyla Anıyoruz ⋅ Modafen

Çanakkale Şehitlerini Saygıyla Anıyoruz

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 99. yıl dönümü dolayısıyla konferans salonumuzda tören düzenlendi. Anma töreni, vatan şehitlerimiz için yapılan saygı duruşu ile başladı. Coşku ile söylenen İstiklal Marşı’nın ardından öğrencilerimiz, “Çanakkale Geçilmez” adlı barkovizyon gösterisini seyretti.

Türkçe Bölüm Başkanımız Sema Şavkan Esen, Türkçe öğretmenlerimiz İlknur Aydemir ve Tunç Yalçın; Çanakkale ruhunu yansıtan konuşma ve şiirleri ile öğrencilerimize 99 yıl önceki duyguyu yaşatmaya çalıştılar.

Konuşma ve şiirlerin sonrasında lise öğrencilerimiz, Çanakkale Zaferi sonrasında Almanya, Fransa ve İngiltere devlet başkanlarının yaptığı açıklamaları ana dillerinde seslendirdiler.

Anma töreni Sema Şavkan Esen’in kapanış konuşması ile sona ererken salondaki öğrencilerimiz, Çanakkale ruhunu ilelebet yaşatacaklarının sözünü bir kez daha verdiler.

18 Mart 2014 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not