Çanakkale Şehitlerini Saygıyla Anıyoruz

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 99. yıl dönümü dolayısıyla konferans salonumuzda tören düzenlendi. Anma töreni, vatan şehitlerimiz için yapılan saygı duruşu ile başladı. Coşku ile söylenen İstiklal Marşı’nın ardından öğrencilerimiz, “Çanakkale Geçilmez” adlı barkovizyon gösterisini seyretti.

Türkçe Bölüm Başkanımız Sema Şavkan Esen, Türkçe öğretmenlerimiz İlknur Aydemir ve Tunç Yalçın; Çanakkale ruhunu yansıtan konuşma ve şiirleri ile öğrencilerimize 99 yıl önceki duyguyu yaşatmaya çalıştılar.

Konuşma ve şiirlerin sonrasında lise öğrencilerimiz, Çanakkale Zaferi sonrasında Almanya, Fransa ve İngiltere devlet başkanlarının yaptığı açıklamaları ana dillerinde seslendirdiler.

Anma töreni Sema Şavkan Esen’in kapanış konuşması ile sona ererken salondaki öğrencilerimiz, Çanakkale ruhunu ilelebet yaşatacaklarının sözünü bir kez daha verdiler.

18 Mart 2014 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not